Single post

Kıbrıs Evi Donmuş Gıda Ürünleri

Kıbrıs Evi

Kıbrıs Evi Donmuş Gıda Ürünleri

Kıbrıs Evi Donmuş Gıda ürünleri olarak müşterilerimize her daim kaliteli ve sağlıklı ürünler ulaştırmanın gayreti içerisindeyiz. Kıbrıs Evi şirketimiz Patizza, Kumpir, Elma Dilim Patates, Donmuş Patates, Parmak Patates ve Kaşarlı Patates Topları gibi çok çeşitli ürünlerle hizmet vermektedir. Dondurulmuş gıda ürünlerimiz doğal halde korundukları için katkı maddesi içermezler. Gerekli koşullar sağlandığında uzun süre saklanabilmektedir.

Dondurulmuş Gıda Ürünleri Sağlıklı mı?

Kıbrıs Evi Frozen Food yani Donmuş Gıda ürünleri olarak müşterilerine daima sağlıklı ürünler sunmaktadır. Taze patatesler hasat yapıldıktan hemen sonra tüm besin değerleri minimum kayıpla, hijyenik şartlarda, ileri teknoloji kullanılarak dondurulduğu için tazesinden daha tazedir. Kullandığımız dondurulmuş meyve ve sebzelerde yıkama, ayıklama, doğrama, haşlama, kurutma, ön pişirme, IQF tekniğiyle dondurma ve paketleme işlemlerinden geçer. Hiçbir katkı maddesi, renklendirici ve hormon içermez. Kıbrıs donmuş gıda ürünleri olarak kesinlikle katkı maddesi kullanılmamaktadır.

Dondurulmuş Patateslerin Saklama Koşulları

Dondurulmuş patateslerde +4 Derece Soğuklukta 1 Gün -6 Derece Dondurucuda 7 Gün -18 Derece Dondurucuda SKT’ ye Kadar saklama yapabilirsiniz. Hasat edilen ürünler bölgenin yerel yönetimine bağlı olan patates boylama masalarında ayrıştırma yapılır. Ardından fabrikamıza taşınır. Şirketimiz her hasat döneminde bağlı bulunan bölgelerde mevcut kadrosu dışında ciddi miktarda dönemsel istihtam sağlamaktadır. Ürünlerimiz KKTC Sağlık Bakanlığı tarafından sürekli denetlenip analiz sonuçlarından sonra üretime alınıyor.

Yorumunuz