Single post

Kıbrıs Evi Donmuş Patates Çeşitleri

Kıbrıs Evi Donmuş Patates

Kıbrıs Evi Donmuş Patates Çeşitleri

Kıbrıs evi donmuş patates çeşitlerini siz değerli müşterilerimize sunarken kalite ve güven politikamız üzerine hazırlamaktayız. Bu güvenilir ve kaliteli patates çeşitlerimiz birden fazladır. Örneğin Elma Dilim patates, Steak Kesim patates, Parmak Patates, Minik patates ve patates topları olarak değişebilmektedir. Kesim şekli, boyut ve ağırlığına göre değişen donmuş patates çeşitlerimiz müşterilerimizin damak zevkine göre sunulmaktadır.

Donmuş Elma Dilim Patates

Kıbrıs Evi Donmuş Patates ürünleri arasında Patates dilimleri, genellikle büyük ve soyulmamış, fırınlanmış veya kızartılmış düzensiz kama şeklindeki patates dilimleridir. Lokantalarda ve fast food restoranlarında satılmaktadır. Avustralya’da patates dilimleri, neredeyse her zaman bir çeşit sosla servis edilen yaygın bir bar yemeğidir. Kıbrıs evi bu elma dilim patatesleri dondurulmuş olarak sizlere sunmaktadır. Son olarak uzun süre saklama ömrüne sahip bu dondurulmuş ürünü alarak hızlıca tüketebilirsiniz.

Kaşarlı Patates Topları

İçini açınca kaşar peynirlerinin aktığı, kızarmış patatesin nefis lezzetini doya doya çıkaracağınız bir tarif bu. Dışı çıtır çıtır, içi yumuşacık bu lezzetin ise birkaç tane sırrı var. Gelgelelim içinde peynir olan ve kızartılan tariflerin en büyük problemlerinin başında peynirinin içinde eriyip donması geliyor. Üstelik bunun önüne geçmek ve yerken uzayan peynirler görmek için peyniri öncesinde buzlukta dondurmak gerekiyor. O halde Donmuş peynir, kızartma esnasında ısının etkisiyle tam kıvamında ağır ağır eriyor ve nefis bir lezzeti oluyor. Kaşarlı patates toplarımızı mutlaka denemelisiniz.

Yorumunuz